Yageo Group R75IN41804040J
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 1.8uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet38 页2 年前
Newark
TME
Farnell
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.56%
Introduction Date2012-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
PanasonicECW-F2185JB
CAP 1.8UF 250V METAL POLYPRO
PanasonicECW-FA2J185J
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 1.8uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-FD2W185J
Cap Film 1.8uF 450V PP 5% (17.5 X 10.1 X 13.3mm) Radial 15mm 110C Bulk
描述
Radial Film Capacitor, 1.8uF, 160VAC, 250VDC, 5%
Cap Film 1.8uF 250V PP 5%( 26.5 X 10 X 18.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 0.0088 Ohm 105C Automotive Bulk
1.8¦ÌF ¡À5% 22.5mm 250V 160V 26.5mm*11mm*18.6mm