Yageo Group PHE426HA6100JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, -200ppm/Cel TC, 0.1uF, 5118
NRND
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页7 年前
Datasheet28 页2 年前
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
-20.14%
供应链
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2002-09-17
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicECW-F2104JAQ
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
PanasonicECWF2104JAB
Yageo GroupR79IC3100AA40J
PanasonicECWFA2J104J
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 0.1uF 250V PP 5%( 13 X 4.5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105C Bag
Radial FILM CAPACITOR film capacitor 160V 100nF 5%
FILM CAPACITOR, POLYPROPYLENE, 2
100nF ¡À5% 10mm 250V 160V 13mm*4.5mm*10.5mm