Yageo Group LLD3320APVI1
Power Line Filters 520V 320A BLOCKS 3 PHASEFILTER
数据表
数据表和文档
TME
Datasheet1 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
POWER LINE FILTER, 2-STAGE, 320A, 520VAC;
High Current 3-phase EMC Filter
LINE FLTR 520VAC 320A CHASS MNT