Yageo Group F862BK154K310ALR0L
X2 Class AEC-Q200 Metallized Polypropylene Film Capacitor, 150nF, 310VAC, 630VDC, 10%
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页3 年前
Newark
Farnell
Ciiva
3 个月趋势:
-15.29%
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2014-11-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR71VF31504030K
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
PanasonicECWFE2W154K
Cap Film 0.15uF 450V PP 10%( 13 X 5 X 10.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105C Ammo
Yageo GroupR71PI31504030K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
PanasonicECWFE2J154K
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polypropylene Film Emi Suppression Capacitor
Cap Film 0.15uF 630V PP 10% (18 X 7.5 X 13.5mm) Radial 15mm 110°C Bulk
Avnet Japan
CAPACITOR, POLYPRO METALLIZED,0.15 UF,10%,310 VAC, RADIAL,7.5X13.5X18 MM, CLASS X2