Yageo Group F601JU225K063C
Cap Film 2.2uF 63V PET 10% (7.2 X 7.2 X 13mm) Radial 5mm 100°C Bulk
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
Datasheet1 页2 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2021-01-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicECQE2225KF
Film Capacitor, Polyester, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2225KB
Cap Film 2.2uF 250V PET 10% (20.8 X 8.4 X 15.6mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
Film Capacitor, Polyester, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount, 2828
Yageo GroupR60EI4220AA30K
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E2225KFW
ECQE, Met Polyester Film Cap Radial Lead 250VDC, 2.2uF, 10%, L/S =15mm, Blk CRMP
描述
Film Capacitor, Polyester, 63V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
CAP FILM 2.2UF 10% 63VDC RADIAL
F601JU225K063C, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
2.2Μf6 10%v |Kemet F601JU225K063C