Yageo Group EA765MU687M1ALA
Aluminum Polymer 680.uF 10.0V Capacitor
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet19 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+50.00%
描述
Aluminum Organic Polymer Capacitors 10Vol 680uF
Aluminum Organic Polymer Capacit
Alu Lytic Cap 10V 20% 680uF SMD 4141