Yageo Group C330C104K5R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 50V 0.1Uf X7R 10% Ls=5.08Mm
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Electro Sonic
Farnell
JRH Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-51.56%
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount