Yageo Group C322C562K2R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0056uF, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
Yageo GroupC320C562K2R5TA
Yageo GroupC315C562K1R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 5600pF X7R 10% LS=2.54mm
Yageo GroupC316C562K5R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0056uF, Through Hole Mount