Yageo Group C322C106K3R5TA
C322 C 10UF Ceramic Multilayer Capacitor, 25 VDC, +125DEGC, X7R Dielec, +/-10%
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Electro Sonic
element14 APAC
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+7.10%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2008-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
卤10% 25V 10uF X7R Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS