Yageo Group C322C102K1G5TA
Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 10% Radial 5.08mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Farnell
Newark
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupC315C102K1G5TA
Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 10% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Yageo GroupC320C102K2G5TA
Cap Ceramic 0.001uF 200V C0G 10% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 10% Radial 5.08mm 125C Extreme Low ESR T/R