Yageo Group C322C102J1G5TA
C322 C 1NF Ceramic Multilayer Capacitor, 100 VDC, +125DEGC, C0G Dielec, +/-5%
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Newark
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+6.62%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupC320C102J1G5TA
C320 C 1NF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 100 VDC, +125DEGC, C0G DIELEC, +/-5%
Yageo GroupC315C102J1G5TA
Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bag
Yageo GroupC317C102J1G5TA
GoldMax 300Comm C0G Radial Ceramic Capacitor 0.150Lx0.100W 3.81mmx2.54mm C0G NP0 ±5% 1000pF
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 RAD / 1000 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
RDE Radial Ceramic Capacitor 0.157Lx0.098W 4.00mmx2.50mm C0G NP0 ±5% 1000pF
卤5% 100V 1nF C0G Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
描述
Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125C Extreme Low ESR Bag
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.001uF, Through Hole Mount
Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Avnet Japan
Rdl,conf,np0,1000Pf,100V,5%,.2X.26,.2Ls,bulk,hazmat Rohs Compliant: Yes