Yageo Group C320C102M5R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 1000pF X7R 20% LS=2.54mm
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
element14 APAC
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.82%