Yageo Group C320C102M1R5TA
Cap Ceramic 0.001uF 100V X7R 20% Radial 2.54mm 125C Bulk
数据表和文档
Farnell
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.77%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
Yageo GroupC315C102M1R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF X7R 20% LS=2.54mm
Cap Ceramic 0.001uF 100V X7R 20% Radial 5.08mm 125C T/R