Yageo Group C316C104M5U5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF Z5U 20% LS=2.54mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet1 页1 年前
Datasheet1 页5 年前
element14 APAC
Newark
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-68.43%