Yageo Group C315C822K5R5TA
Cap Ceramic 0.0082uF 50V X7R 10% Radial 2.54mm 125C Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Farnell
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.52%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
Yageo GroupC322C822K1R5TA
Cap Ceramic 0.0082uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125C Bulk
Yageo GroupC320C822K1R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0082uF, Through Hole Mount