Yageo Group C315C272K5R5TA
Cap Ceramic 0.0027uF 50V X7R 10% Radial 2.54mm 125C Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Farnell
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+548%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
Yageo GroupC317C272K1R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0027uF, Through Hole Mount
Yageo GroupC410C272K1R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 0.15 TC, 0.0027uF, Through Hole Mount