Yageo Group C1812C103KCRACTU
500V 10nF X7R ±10% 1812 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet24 页2 年前
ODG (Origin Data Global)
Farnell
Newark
3 个月趋势:
+30.51%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-11-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 0.01uF 10% X7R 1kV 1812 Blister T/R
Samsung Electro-MechanicsCL43B103KIFNNNE
Cap Ceramic 0.01uF 1000V X7R 10% SMD 1812 125°C Embossed T/R