Yageo Group C1210C223K5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.022uF X7R 1210 10%
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页2 年前
Farnell
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+151%