Yageo Group C1210C222K1RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 2200pF X7R 1210 10%
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页2 年前
3 个月趋势:
-81.37%