Yageo Group C1210C222JCGACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 2200pF C0G 1210 5%
数据表和文档
IHS
Datasheet25 页2 年前
Datasheet19 页14 年前
Farnell
Newark
element14 APAC
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.09%