Yageo Group C1210C222J2GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 2200pF C0G 1210 5%
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页2 年前
3 个月趋势:
-0.91%