Yageo Group C1206C682K2RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 6800pF X7R 1206 10%
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页2 年前
Farnell
Upverter
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.37%