Yageo Group C1206C682J1RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 6800pF X7R 1206 5%
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页2 年前
Upverter
Electro Sonic
Farnell
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.35%