Yageo Group C1206C472K2RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 4700pF X7R 1206 10%
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页2 年前
Farnell
Upverter
element14 APAC
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+46.38%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2008-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
相关零件
250V 4.7nF X7R ±10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS