Yageo Group C1206C392J1GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 3900pF C0G 1206 5%
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页2 年前
Upverter
Farnell
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.02%