Yageo Group C1206C332J1RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 3300pF X7R 1206 5%
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页2 年前
Upverter
3 个月趋势:
-1.21%