Yageo Group C0805C822KCRACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 8200pF X7R 0805 10%
数据表和文档
IHS
Datasheet24 页2 年前
3 个月趋势:
+55.94%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Yageo GroupC0805V822KBRACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 8200pF X7R 0805 10%
Cap Ceramic 0.0082uF 100V X7R 10% Pad SMD 0805 125C T/R