Yageo Group C0805C331J5GAC7025
Cap Cer 330PF 50V C0G/NP0 0805
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Classic ComponentsC0805C331J5GAC70251,500
1d
QuestC0805C331J5GAC70250
17h
数据表和文档
相关零件
Samsung Electro-MechanicsCL21C331JBANNNC
Multilayer Ceramic Capacitor, 330 pF, 50 V, ± 5%, C0G (NP0), 0805 [2012 Metric]
KYOCERA AVX08055A331JAT2A
0805 330 pF 50 V ±5 % Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 330pF 5% C0G 50V 0805 Paper T/R
Samsung Electro-MechanicsCL21C331JCANNNC
100V 330pF C0G 卤5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL21C301JBANNNC
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 0+-30ppm/Celcius TC, 300pF, Surface Mount, 0805 inch
KYOCERA AVX08055A331JAT4A
Cap Ceramic 330pF 50V C0G 5% SMD 0805 125°C Paper T/R
描述
CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0805