Yageo Group C0805C220K3GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 22pF C0G 0805 10%
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页2 年前
Upverter
Farnell
element14 APAC
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.95%