Yageo Group C0805C153J5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.015uF X7R 0805 5%
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页2 年前
Upverter
Newark
Farnell
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.92%