Yageo Group C0603C271K3GAC7411
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00027uF, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
FarnellC0603C271K3GAC7411015KTape & Reel
18h
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页2 年前
Farnell
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2011-08-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
描述
CAP, 270PF, 25V, MLCC, 0603;