Yageo Group C0603C111J5GAC7867
SMD Comm C0G 0603 (1608Metric) ceramic capacitor 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm C0G NP0 ±5% 110pF
数据表和文档
Upverter
Datasheet18 页6 年前
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
0603 110 pF 50 V ±5% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor