Kamaya RMC16K6811FTP
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 6810ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Mouser791-RMC16K6811FTP3,4801Tape & Reel
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述