Knowles VPDF202W471K1GV001E
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 2000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.00047uF, Surface Mount, 1210
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.49%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2018-11-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Capacitors Hvs Pme, 1210, X7R, 2000V, 470Pf±10%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Embossed Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Dielectrics VPDF202W471K1GV001E
CAP, MLCC, 470PF, X7R, 2KV, 1210;