Knowles VPDD102G100J1GV001E
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 1e-05uF, Surface Mount, 1206
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2018-11-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
CAP, MLCC, 10PF, C0G / NP0, 1KV, 1206;
Capacitors Hvs Pme, 1206, Np0/C0G, 1000V, 10Pf±5%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Embossed Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Dielectrics VPDD102G100J1GV001E