Knowles TCDF100W106K1GV001E
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 10uF, Surface Mount, 1210
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Utech ElectronicsTCDF100W106K1GV001E010K
21h
RFMWTCDF100W106K1GV001E01K
3h
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2018-11-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LOW ESR 1210,10μF,±10%,10V