Knowles SCED502W681K4GV001E
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.64%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
2211 SC CAP 680pF 5kV 10% X7R
CAP CER 680PF 250VAC X7R 2211
680pF ¡À10% X7R 250V 2211 5.72mm*2.8mm
SAFE MLCC 2211,680pF,±10%,5KV
CAP, 680PF, 250VAC, 10%, X7R, 2211; Capacitance: 680pF; Voltage Rating: 250VAC; Ceramic Capacitor Case: 2211 [5728 Metric]; Capacitance Tolerance: ± 10%; Dielectric Characteristic: X7R; Product Range: -; Operating Temperature