Knowles SCED502W102K4GV001E
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 2211
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+274%
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2018-10-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Capacitors Safety Caps, X1/Y2, 2211, X7R, 5000V, 1000pF±10%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape
CAP CER 1000PF 250VAC X7R 2211
1nF ¡À10% X7R 250V 2211 5.72mm*2.8mm
SAFE MLCC 2211 1000pF ±10% 5KV