Knowles SCDP502W471K4GV001E
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-23.67%
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2018-10-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Capacitors Safety Caps, X1/Y2, 1808, X7R, 5000V, 470pF±10%, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Embossed Tape
SUPPRESSION Capacitor, 470PF, X1/Y2, 1808;
SUPPRESSION CAP, 470PF, X1/Y2, 1808; Capacitance:470pF; Capacitance Tolerance:± 10%; Suppression Class:X1 / Y2; Voltage Rating X:250VAC; Voltage Rating Y:250VAC; Capacitor Case / Package:1808 [4520 Metric]; Lead Spacing:- RoHS Compliant: Yes