Knowles SCDP502G330J4GV001E
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000033uF, Surface Mount, 1808
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-44.62%
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2018-10-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Capacitors Safety Caps, X1/Y2, 1808, Np0/C0G, 5000V, 33Pf±5%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Embossed Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Dielectrics SCDP502G330J4GV001E
CAP CER 33PF 250VAC C0G/NP0 1808
1808 SC CAP 33pF 5KV 5% NPO
SAFE MLCC 1808,33PF,5KV;