Knowles QSCF500Q8R2D1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 6.0976% +Tol, 6.0976% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000082uF, Surface...
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 6.0976% +Tol, 6.0976% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000082uF, Surface Mount, 0402
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 50V, 8.2Pf±0.5Pf, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology QSCF500Q8R2D1GV001T
CAP CER 8.2PF 50V NP0 0402