Knowles QSCF500Q4R7C1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5.3191% +Tol, 5.3191% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000047uF, Surface...
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+26.38%
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5.3191% +Tol, 5.3191% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000047uF, Surface Mount, 0402
4.7pF ¡À0.25pF C0G(NP0) 50V 0402 1.02mm*510¦Ìm*610¦Ìm
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 50V, 4.7Pf±0.25Pf, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology QSCF500Q4R7C1GV001T
CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0402
CAP, 4.7PF, 50V, C0G/NP0, 0402; Capacitance: 4.7pF; Voltage Rating: 50V; Product Range: -; Capacitance Tolerance: ± 0.25pF; Operating Temperature Max: 125°C; Capacitor Case Style: 0402 [1005 Metric]; Automotive Qualification S