Knowles QSCF500Q3R9B1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 2.5641% +Tol, 2.5641% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000039uF, Surface...
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-66.76%
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 2.5641% +Tol, 2.5641% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000039uF, Surface Mount, 0402
Capacitors High-Q MLC S-Series, 0402, Hi-Q NP0/C0G, 50V, 3.9pF±0.1pF, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape
CAP CER 3.9PF 50V C0G/NP0 0402
0402 MLCC 3.9pF 50V +/-0.1pF HI-Q NPO
RF Capacitor, 3.9PF, 50V, 0402;
CAPACITOR RF CERAMIC 3.9PF 50V 0.1pF, C0G; Capacitance:3.9pF; Voltage Rating:50V; Product Range:S Series; Capacitance Tolerance:± 0.1pF; Operating Temperature Max:125°C; Capacitor Case Style:0402 [1005 Metric]; Filter Terminals:SMD RoHS Compliant: Yes