Knowles QSCF500Q330F1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000033uF, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-33.49%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 50V, 33Pf±1%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology QSCF500Q330F1GV001T
CAP CER 33PF 50V NP0 0402
RF Capacitor, 33PF, 50V, 0402;
Hi-Q MLCC 0402,33pF,±1%