Knowles QSCF500Q300F1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00003uF, Surface Mount, 0402
数据表和文档
描述
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 50V, 30Pf±1%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology QSCF500Q300F1GV001T
CAP CER 30PF 50V NP0 0402
RF Capacitor, 30PF, 50V, 0402;
Hi-Q MLCC 0402,30pF,±1%