Knowles QSCF500Q2R2B1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 4.5455% +Tol, 4.5455% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000022uF, Surface...
Production
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+1685%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 4.5455% +Tol, 4.5455% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000022uF, Surface Mount, 0402
Capacitors High-Q MLC S-Series, 0402, Hi-Q NP0/C0G, 50V, 2.2pF±0.1pF, Ni/Sn (RoHS), 7" Reel Paper Tape
2.2pF ¡À0.1pF C0G(NP0) 50V 0402 1.02mm*510¦Ìm
CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 0402
0402 MLCC 2.2pF 50V +/-0.1pF HI-Q NPO
RF Capacitor, 2.2PF, 50V, 0402;
CAPACITOR RF, 2.2PF, 50V, 0.1PF, SMD, FULL REEL; Capacitance:2.2pF; Voltage Rating:50V; Product Range:S Series; Capacitance Tolerance:± 0.1pF; Operating Temperature Max:125°C; Capacitor Case Style:0402 [1005 Metric]; Series Name:S RoHS Compliant: Yes