Knowles QSCF500Q1R2C1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20.8333% +Tol, 20.8333% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000012uF, Surface...
数据表和文档
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2022-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20.8333% +Tol, 20.8333% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000012uF, Surface Mount, 0402
CAP CER 1.2PF 50V NP0 0402
RF Capacitor, 1.2PF, 50V, 0402;
Hi-Q MLCC 0402,1.2pF,±0.25
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 50V, 1.2Pf±0.25Pf, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology QSCF500Q1R2C1GV001T