Knowles QSCF201Q6R8B1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 1.4706% +Tol, 1.4706% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000068uF, Surface...
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-56.43%
Introduction Date2022-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 1.4706% +Tol, 1.4706% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000068uF, Surface Mount, 0402
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 200V, 6.8Pf±0.1Pf, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology QSCF201Q6R8B1GV001T
6.8pF ¡À0.1pF C0G(NP0) 200V 0402 1.02mm*510¦Ìm
CAP CER 6.8PF 200V C0G/NP0 0402
RF Capacitor, 6.8PF, 200V, 0402;