Knowles QSCF201Q3R9A1GV001T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 1.2821% +Tol, 1.2821% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000039uF, Surface...
数据表和文档
3 个月趋势:
-7.87%
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2022-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 1.2821% +Tol, 1.2821% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0000039uF, Surface Mount, 0402
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 200V, 3.9Pf±0.05Pf, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology QSCF201Q3R9A1GV001T
3.9pF ¡À0.05pF C0G(NP0) 200V 0402 1.02mm*510¦Ìm
CAP CER 3.9PF 200V C0G/NP0 0402
RF Capacitor, 3.9PF, 200V, 0402;