Knowles QSCF201Q2R0A1GV001T
Ceramic Capacitor, Ceramic, 200V, 2.5% +Tol, 2.5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000002uF, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页1 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.50%
Introduction Date2018-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Capacitors High-Q Mlc S-Series, 0402, Hi-Q Np0/C0G, 200V, 2.0Pf±0.05Pf, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Technology QSCF201Q2R0A1GV001T
CAP CER 2PF 200V NP0 0402
RF Capacitor, 2PF, 200V, 0402;
Hi-Q MLCC 0402,2pF,±0.05